O marce

W TROSCE O KOMFORT POWIETRZA

GENERAL to japońska marka słynąca z wysokiej jakości urządzeń oraz troski o potrzeby człowieka i otaczającego go środowiska. Filozofia marki bazuje na priorytecie ochrony zasobów naturalnych, czego odzwierciedleniem jest szeroka oferta nowoczesnych, energooszczędnych produktów klimatyzacyjnych i grzewczych przeznaczonych do domu, biura oraz dla przemysłu.

Urządzenia GENERAL – dzięki swojej wysokiej jakości, wyjątkowym designie, niezawodności pracy i wysokich parametrach wydajnościowych – zdobyły zaufanie wielu klientów instytucjonalnych oraz użytkowników końcowych na całym świecie.

Oferta rozwiązań oferowanych przez GENERAL obejmuje kilka wiodących kategorii produktowych:

  • Klimatyzatory typu Split i Multi Split przeznaczone do mieszkań, domów i niewielkich biur
  • Systemy klimatyzacji VRF zaprojektowane do użytku komercyjnego
  • Pompy ciepła

Zróżnicowane parametry urządzeń, jak również szeroka gama różnego typu jednostek wewnętrznych sprawiają, iż systemy klimatyzacji komfortu marki GENERAL trafiają w potrzeby wszystkich użytkowników, w tym inwestorów o najwyższych wymaganiach względem jakości sprzętu oraz jego designu.

Wyłącznym dystrybutorem produktów marki GENERAL jest firma Klima-Therm będąca Generalnym Przedstawicielem japońskiego koncernu FUJITSU GENERAL w Polsce, Skandynawii i w krajach nadbałtyckich.